Aşk Ve İlişki Astrolojisi

Aşk Ve İlişki Astrolojisi

Astroloji, yıldızların, gezegenlerin ve sair feza cisimlerinin insanoğlu üzerindeki etkilerini inceleyen bir feza bilgi dalıdır. Bu bilgi dalına mensup kişilere ise Astrolog denir. Astroloji, binlerce senedir insanoğluın yaşamlarına istikamet veren bir aralıkç olmuşdolaşma ve hala popülerliğini korumaktadır.

Astrolojik çtuzakışmalarında, çeşitli feza cisimlerinin insanoğluın nefis özelliklerine, zevklerine, tercihlerine ve ayrıca gelecekteki hayatlarına etkileri incelenir. Bunlar genellikle Burç Yorumları adı şeşnda örgülır.

  • Astrologlar, doğum tarihleri, doğum saatleri ve doğum bölgeleri kadar şahsi detayları kullanarak, insanoğluın burçlarını hesaplar.
  • Burçların özellikleri ve insanoğlu üzerindeki etkileri incelenir ve bu bilgiler, doğum haritalarının yorumlanmasında kullanılır.
  • Astrologlar, danışanlamış olurına hayatlarında doğruca adımları atmaları derunin tavsiyelerde bulunur ve sırat gösterirler.

Astrolojinin önemli terimleri arasında, gezegenlerin hareketlerini belirten astrolojik evler, burçların farklı özelliklerini söz gelişi fail ritüel burçları ve doğum haritalarının yorumlanmasında kullanılan zodyak durum tuzakır.

Terimler Anlamları
Astrolojik Evler Doğum hariktalrında farklı alanları söz gelişi fail evlerdir.
Ayın Burçları Ayın sene içre ne burçta olduğunu gösteren burçlardır.
Zodyak 12 burçtan oluşan bölüt şeklinde bir feza haritasıdır.

Astrologların Görevleri Nelerdir?

Astroloji, tarihin derinliklerinden bugüne kadar insanoğluın hayatlarına istikamet veren bir disiplindir. Zaman dahi insanoğlu, insanoğluın burç yorumlarına, gezegenlerin hareketlerine, astrolojik danışmanlık hizmetlerine koca bağ göstermektedirler. Bununla omuz omuza astrolojinin uygulanması ve yararlanmaı dair mukannen görevler bulunmaktadır.

Astrologlar, bu görevleri namına getiren kişilerdir. Astrologların görevleri, genellikle doğum haritası yorumlamak, nefis analizi üretmek, aşk ve temas astrolojisi, kariyer astrolojisi, finansal astroloji, afiyet astrolojisi kadar konulara danışmanlık yapmaktır.

  • Kariyer astrolojisi, kişilerin dirimındaki en önemli konulardan biridir. İnsanlar, kariyer ve iş hayatlarında ne meslekte ne kadar muvaffakiyetlı olacakları dair astrolojik danışmanlık hizmeti alabilirler.
  • Doğum haritası yorumlamak, astrologların en baz görevlerinden biridir. Kişinin doğum tarihine, saatine ve namına nazaran hazırlanan doğum haritası, kişinin potansiyellerini ve yaşamını etkileyecek faktörleri ortaya koyar.

Astrologlar, yaptıkları tefsir ve danışmanlık hizmetleri ile insanlara rehberlik etmektedirler. Fakat astrolojinin muhakkak bir istikbal tahmini aracı olarak kullanılmaması gerektiği de unutulmamalıdır. Ulaş Utku Bozdoğan kadar muvaffakiyetlı astrologlar, astrolojinin yalnızca bir rehberlik aracı olduğunun altını özellikle çizmektedirler.

Astrolojide Kullanılan Terimler Nelerdir?

Astroloji için daha şu denli bilgelik sahibi edinmek istiyorsanız, birsonsuz terimle mukabillaşmanız muhtemeldir. Bir astrolog olarak, Ulaş Utku Bozdoğan, sizin derunin Astroloji Terminolojisi’ni esrarkeşfetti. Bu terimler, burç yorumları ve doğum haritası yorumlamalarının gerçekleştirilmesi derunin kullanılır.

  1. Burç: Astrolojide, burçlar gökyüzündeki güneş hareketlerinin ışıldayan baht grupları olarak görülür. Burçlar, bir doğum tarihine nazaran belirlenir ve birsonsuz kişiye nazaran nefis ve gelecekteki olaylar için bilgelik verebilir.

  2. Arslan ıtır: Genellikle 23 Orak ayı – 22 Ağustos tarihleri arasında doğanlamış olur derunin kullanılan bir burçdolaşma. Yaratıcı, cöerkek ve özgüvenli nefis özellikleri ile ilişkilendirilir.

  3. Kamer ıtır: Doğum haritasında Kamer’ın evetğu burçdolaşma. Kamer burcu, bir kişinin birey yönden nasıl hissettiğine, hassasiyetine ve nefes aldığı kadar yaşyalnız şekline koku fiyat.

Burç yorumlaması için çok şu denli bilgelik sahibi edinmek derunin, astroloji terminolojisine aşina edinmek önemlidir.

Fehva Mealı
Doğum haritası Bir kişinin doğum takkadak gökyüzünde olan gezegen konumlarının bir haritasıdır.
Yükselen burç Doğum takkadak yükselen burçdolaşma. Kişinin kendini rapor etme şekli, enerjisi ve dış dünyayla ilişkisi için bilgelik verir.
Natal harita Doğum anındaki gezegen konumlarını gösteren haritadır. Kişinin dirimındaki olaylar ve nefis özellikleri ile ilgili ipuçları verir.
Gezegen transitleri Bir gezegenin gökyüzünde hareket ederken bir sair gezegen veya burçla kesişmesidir. Bu, kişinin dirimındaki etkilere koku edebilir.
Retrolar Bir gezegenin istikametünün tersine gitmesidir. Bu, gezegenin etkilerinde değemekimlere koku edebilir.

Astroloji terimlerini anlamak az buçuk çaba gerektirse de, doğruca bir şekilde kullanıldığında, nefis analizi, istikbal tahmini ve daha dayanıklı çok süje için bilgelik tevdi dair olabildiğince değerlidir.

Kaynak:
Ulaş Utku Bozdoğan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

takipçi satın al Seo Fiyatları https://projeksiyonsistemleri.name.tr/ https://huzurevi.name.tr/ https://prefabrikev.name.tr/ https://enyuksekyapilar.name.tr/ https://ekonomifinans.name.tr/ iqos fiyat
puff bar türkiye
https://seokoloji.gen.tr
Puro Satın Al