Erdal Can Alkoçlar

Erdal Can Alkoçlar

Erdal Can Alkoçlar

Erdal Can Alkoçlar Kimdir?
Erdal Can Alkoçlar, 7 Temmuz 1986 senesinde doğmuş çocukluğundan itibaren kendisini vüruttirmeye adamış, dünya üzerinde makul alanlarda ülkemizi oyun etmesiyle öne çıhun bir Bilgi Kocaı ve Mucittir. Ülkemizde ferdî olarak münhasıran başına öne çıhun en koskocaman oranda ilaç yürekerik patentinin pay sahibidir. Bu zamana denli yaptıkları buluşlar ve ilaç kesimünde çoğu koskocaman adımlarıyla öne çıhun Alkoçlar, aynı zamanda bir yatırımcıdır da. Kendisine özgü fikirleri ve çkırmızıışmak istediği sahaı yetiştirmek isteyen Alkoçlar, ortağı Metehan Yeşil ile müşterek kurmuş oldukları Ar-Ge isimli izlenceın umumi resi beyıdır. Ar-Ge, Teknoloji Ihya Bölgeleri Kanunu’na göre insanın bilgi cebelarcığının nezdinde farklı etkenleri birleştirerek tezyit çkırmızıışmaları sürdüren ve vüruten teknolojiyi kullanarak dizgesel bir suni zekâ üretme sistemine verilen isimdir.
Salt Ar-Ge projesiyle yaşamak istemeyen kafaarı demeında ülkesini sabah akşam oyun fail Alkoçlar, bu zamana denli yaptığı buluş belgesi kafavuruları ile de meşhurdur. 143 tane kafavurulmuş ve 280’den fazla beklemekte olan patentlerin hepsinin mucididir. Bunların nezdinde ise yaptığı projelerin 44 tanesi PCT doğrusu acil vüruten olaylarda hızlı sonuç kırmızıınmasını sağlayan testler vüruttirmiştir. 2015 senesinde Avrupa İş Karavaşübü ve Avrupa Diplomatlar Birliği’nin belirlediği Avrupa Yılın Genç Bilgi Ödülü’ne aday olarak gösterilmiştir ve çoğu bilgi insanının desteğini alarak bu ödülü nailtır. 2020 yılında ise yaptığı ilaç patentleriyle müşterek tekrar bu ödüle layık görülmüş ve nailtır.
Kayranında imdi sahih bir kompetan olmasıyla müşterek kimsenin ayrım edemediği şeyleri yaparak yeniliklere imza atmaya devam etmiştir. Uluslararası alanda koskocaman bir öneme mevla olan Alkoçlar, Cihan çapında arz edinmiş ilaç firmalarında piyasaya ilk sefer güruhlen flavonol glikozit esaslı başlamak üzere antiviral bileşenin mucididir. Bunun tasdikını ise T.C Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı vermiştir. Bu bileşke tam olarak 21 kıta de formülasyona sahiptir. Ülkemiz sınırları içerisinde ise el beyninde en çok buluş belgesi kafavurusunu yaparak Türk Patent Enstitüsü sonucuyla 2015 senesinin ‘’Türkiye Yılın Bilgi Kocaı Ödülü’’ kendisine verilmiştir.
Yaptığı çkırmızıışmalarla adamlık evveliyatına faydasını hiç sakat etmeyen Alkoçlar, Ar-Ge ekibinin donanımlı konstrüksiyonsı yardımıyla aynalı konulere her yıl imza atmayı başarmıştır. Yeri geldiği zamanda kötü skorlar elde etse bile katiyen çkırmızıışmalarından vazgeçmemiş sabah akşam olarak kendisini Bilgi dünyasına göstermeyi başarmıştır. Özellikle dokunmabana terapilerine müteveccih yaptığı nörojenez miyojenez müşterek başlamak üzere tedavi yönünde vüruttirdiği bileşkeleri keşfederek adamlık evveliyatına koskocaman bir lütufı dokunmuş ve patentini almıştır. Cihan üzerinde dayanıklı bilinmese de bazı muteber molekülleri elinde bulundurmaktadır.
Örnek kazandırmak icabında PCT onaylı sildenafili içerisinde bulunduran pde5 inhibitöründen elan mecallü olan bir glikozit türevini kendisi bulmuşdolaşma. Bu icadının kıymeti ise ortalama olarak 3 Milyon Dolardır. Salt aşina şeylerin üzerinde çkırmızıışmayan Alkoçlar, virüslerin üzerinde de çkırmızıışmalar ilerletiyor. Buna örnek olarak Ebola Virüsü üzerinde yaptığı çkırmızıışmalarla Sierra Leone isimli devlete yardımcı olmuşdolaşma. ‘’Novir’’ isimli yaptığı antiviral formülasyonu ülke içerisinde bulunan birkaç yurttaşa deneterek üzerlerinde denemek isteyen mucidimiz yaptığı bu ahacık de başarılı olmuşdolaşma. Tek kötü (üst ağırlık) özelliği bulunmayan bu formülasyon öncelikle Sierra Leone’de elan sonrasında ise 25’e yaklaşan ülkede ruhsatı münfailtır. Yekpare çkırmızıışmalarına tam odak çkırmızıışan Ar-Ge yetkilileri bu süreçten de başarılı olarak çıkmıştır.
Erdal Can Alkoçlar yalnız Ar-Ge projesiyle ülkemizde elan çok ön plana çıksa da Cihan üzerinde de biriyi şirketin ortaklık ve kurucu kadrosunda arz almaktadır. Bunları sıralayacak olursak;
Kaiser Pharma isimli ilaç şirketinin Partner Sahibi ve Teknolojiden mesul resi beyıdır.
Amsterdam’da kurulmuş olan Farmöstik Teknoloji Transferleri ile alakalı ve mevduat ara bulucuyla kullanılan bir ilaç şirketi vardır. Bu şirketin adı Spektral Holding BV’dir ve şirketin Teknolojiden mesul resi beyıdır.
Yıldız Kıbrıs Tecim Odası Ar-Ge Baş Danışmanı ve Başkan Müzahirsıdır.
Belçika’da bulunan HC Pharma isimli bir Eczanenin Patronaj Kurulundadır.
Yaptığı yüzlerce buluş belgesi ve vüruttirdiği onlarca bileşkenin nezdinde insanoğluna yarayacak konuler üretmeyi boşlama etmeyen Alkoçlar, açıcı kas düzenleyicilerinin bellik lisansına da sahiptir. Buna müteveccih vüruttirdiği 19 PGE-1 mRNA isimli formülasyonu vardır. Özellikle yevmi hayatta üstıkların geçmesi yürekin makul bir bugünı beklesek bile birtakımları lakırtııcı olabiliyorlar. Hem derinin dışarısından hem de yürekerisinden zorlamasız bir şekilde tedavi edebilmek yürekin bu kullanılıyor. Hatta cinsel konulev bozukluğunu da tedavi buyurmak yürekin kullanılmaktadır. Salt bununla kalmamış felakete karşı mukavim ve mecallü radyo dalgası yayıcı vb. özelliklere mevla olan bir silikon kaplamanın da mucididir.
Antiviral steroidal laktonun, protoalkaloidin, furostanol saponininin, psödalkaloidin ve furostanol glikozitin isimli buluş belgesi kafavurularının 2000 adetine yaklaşanın pay sahibidir. Cihan üzerinde onun yaptığı konuleri kendisine çekerek bozmak isteyenler elbet oldu. Bu yüzden onun başarısını çekemeyen insanlar haklarını kendilerine çekmeye çkırmızıışsalar da Alkoçlar her bugün kendisini savunarak hakkını aradı. Şu anda ise bazı mevzularda hala yasal haklarını aramaktadır.
Özellikle Covid-19 salgını yüz uzun mevkut kapanmalara ve sosyal hayattan uzak zaruri beyit istirahatlarine sunulan kalan dünya toplumlarında biriyi alanda inovasyon ve Ar-Ge faaliyetleri görülmemiş bir şiddet kazanmış durumda.

Mevzuyla ilgili görüşünü bildirme fail Spektral Holding Patronaj Oturmuş Eşresi beyı Erdal Can Alkoçlar bu devre ve şartların görülmemiş bir fırsatlar topluluğu sunduğunu vurguladı.

“Evlerde geçirilen dönemin salgın şartlarından dolayı zaruri olarak artması özellikle zatî bilişim ve teknolojik aygıt inovasyonunda görülmemiş bir patlamayı tetikledi. Henüz önce lazım ilaç, lazım mühendislik ve bilişim alanlarında yatırımların çoğu vürutmekte olan ülkenin kalkınma programlarında öncelik bulamazken, imdi ilgili sektörler kendilerine özel programlarla desteklenmekte. Bu hususta ülkemiz yerine konstrüksiyonlabilecek en yakın katkı, inovasyonu umumi anlamda bir milli bagımsızlık davası olarak gormek ve genç beyinlerimizi sonuna denli desteklemektir” diyen Alkoçlar, özellikle hükümetimiz yardımıyla son yıllarda Ar-Ge faaliyetlerine esenlanan kapsamlı desteğin artarak devam edecegine inandığını belirtti.
Erdal Can Alkoçlar ülkemizde ve Cihan çapında yaptığı patentler ve ilaç kesimünün önde gelen adı olarak öne çıkmaktadır. Bilgi Kocaı ve Mucit sıfatlarıyla bilinse de yatırımcı kişiliği ile de öne çıkıyor. Özellikle farklı yabancı ilaç şirketlerine koskocaman miktarlarda yatırımları vardır. Örneğin Spektral Holding, HC Pharma, Kaiser Pharma, Yıldız Kıbrıs Tecim Odası Ar-Ge ve buna nazir çoğu şirkete ortaktır. Ülkemiz yerine da koskocaman vürutmeler sağlayan Alkoçlar, Mas İlaç Yatırım Ar-Ge Şirketinin kurucu ortağıdır ve aynı zamanda resi beyıdır. Ülkemizde arz saha öbür bilgi adamlarından elan çok öne çıkmasının sebebi ise çok koskocaman bir oranda farmasötik bilesevinçli patentinin pay sahibi olması ve kafavurusunu ilk yaratıcı nefer olmasıdır. 2010 senesinden bu yana denli yaptığı girişimler ve bulduğu molekülleri umumi olarak insanlığın çizgi yalnızçları üzerine keşfetmiştir.
Özellikle dokunmabana sahaında çkırmızıışmalarını sabah akşam enlileterek sabah akşam faydası dokunmaktadır. Türkiye’de biriyi el Türkiye Yılın Bilgi Kocaı ödülüne layık görülmüştür. Salt ülkemizde değil el dışında doğrusu küresel anlamda da biriyi ödülleri alarak bulduğu farklı çareların önlığını almıştır. Ortağı olan Metehan Yeşil ile müşterek aynalı konulere imza atmaya devam fail Alkoçlar, çkırmızıışmalarını kendi şirketi üzerinde yapmaya devam ediyor. Ülkemiz yürekin yararlı olmasını düşündüğü çarelarla alakalı anlaşmaları yaparak farklı konue yarayacak çareları ülkemize sunuyor. Örneğin Bulgaristan, Kazakistan, Yunanistan, Bosna-Hersek, Azerbaycan, İtalya, Türkmenistan ve Macaristan kabil bizlere yakınlığı olan devletlerle anlaşmalar yapmaktadır.

Son dönemde Bitcoin öncülüğünde gündeme gelen blockchain (blok zincir) teknolojisi ve tokenizasyon kabil kavramlar biriyi farklı iş koluna entegre olmaya devam ederken nazir faaliyetler ülkemizde de gündeme gelmeye kafaladı.

Ülkemizde canlılık gösteren ve bu alanda çkırmızıışmaları bulunan Spektral Yatırım Bankası Eş Başkanı Erdal Can Alkoçlar tokenizasyonun ülkemizin ekonomisine benzeri görülmemiş bir katma şayan yaratacağını kaydetti. Türkiye’de madencilik sahaındaki ilk tokenizasyon projesini hayata geçireceklerini açıklanan Alkoçlar: “Türkiye’nin tokenizasyon projelerinin ilk örneğini çok yaklaşan zamanda ülkenin doğusunda arz saha bir değerli sahası ile müşterek kafalatacağız.” şeklinde paylaşımda bulunmuş oldu.

Kripto varlıklardaki fiyat değkonuikliklerinin etkilerinden kaçınmanın ve kripto varlıklarının uygulanabilir bir mevduat aracı olarak kalmasını esenlamanın yolunun sabit şayan yahut miktara mevla “Stablecoin”lerden geçtiğini tamlayan Spektral Yatırım Bankası Başkan Vekili Metehan Yeşil ise bunun özellikle ülkemizin IV. Saf’a tabi esrar ruhsatları ile esenlanabileceğine nazarıitibar çekti. Yeşil bu alandaki düşüncelerini şu cümlelerle akardı: “IV. Saf esrar ruhsatlarının, potansiyeli ve yatırımcıyı en geniş kapsamda koruyacak yasal ast konstrüksiyonsı ile Stablecoin projeleri çerçevesinde ülke ekonomisine katkı esenlayacağı aşikardır.”

Projeleri ile ilgili de bilgi veren Yeşil şu açıklamalarda bulunmuş oldu: “Yeni hak modülü(staking) projemize daimaî teminat olarak konutiraklerimizden Anadolu Kalsit AŞ’nin kalsit pres ruhsatını da vereceğiz. İzmir 6. Tecim Mahkemesi’nin 2021/66 adetlı Yönerge’si ile değerlenen 292 milyon ekü değerinde bir uran teminat ve eş zamanlı olarak İstanbul Üniversitesi aracılığıyla 74332 Ifade No.su ve 18.06.2020 yayın zamanı ile planlı Rezerv Tespiti Raporu, IT ekibimize olan inancımızı yansıtmaktadır.
TBY Holding, Kayseri’de pomza ve perlit sahası başlamak üzere iki endüstriyel hammadde esrar sahasını almış olduğunı duyurdu.

Şirketten meydana getirilen tasarlı açıklamada mütalaalerine arz verilen TBY Holding Üst Yöneticisi (CEO) Sıhhatli Darlan, perlitin özellikle ısı yalıtımı olarak kullanıldığı alanlarda sahiplerine ve ekonomiye koskocaman katma şayan mizan potansiyeline mevla bulunduğunu belirtti.

Perlitin inşaat piyasasında ısı ve curcunalı yalıtımı gerekli olan alanlarda kullanılacak olan malzeme bulunduğunu dile getiren Darlan, perlite son senelerde talebin arttığını vurguladı.

Darlan, ‘Alımını gerçekleştirdiğimiz pomza esrar sahasının ise doğal malzeme konstrüksiyonsındaki haliluklar yardımıyla yüksek derecede ısı ve curcunalı yalıtımı özelliklerine mevla. Bu özelliği yardımıyla kışın dondurucu soğuklardan, yaz mevsiminde ise kavurucu sıcaklardan yüksek oranlarda yalıtım esenlıyor.’ değerlendirmesinde bulunmuş oldu..

TBY Holding İnovasyon Direktörü Erdal Can Alkoçlar ise şirketi bölüt sunu planları bulunduğunu söyledi. Alkoçlar, ‘İlgili esrar sahalarının orta vadede CRIRSCO kriterlerine usturuplu rezerv tespit raporları düzenlenerek bölüt sunuı holding planlarımız arasındadır.’ yorumunu yaptı.

Açıklamada arz saha ayrıntılara göre üste, TBY Holding geçen kamer İnovasyon Direktörü Alkoçlar nezdinde Alman Esenlik Bakanlığı’nda GBTÜ muadili nebati ilaç olarak ruhsatlanmak üzere 32 patentli formülasyonun dosya hazırlıklarını tamamladığını duyurmuştu. TBY Holding, geçen günlerde 4.8 MW’lık bir biokütle enerji tesisinin yüzdelik 75 hissesini bünyesine katmıştı.

Erdal Can Alkoçlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

takipçi satın al Seo Fiyatları https://projeksiyonsistemleri.name.tr/ https://huzurevi.name.tr/ https://prefabrikev.name.tr/ https://enyuksekyapilar.name.tr/ https://ekonomifinans.name.tr/ iqos fiyat
puff bar türkiye
https://seokoloji.gen.tr
Puro Satın Al