Kerem Hasanoğlu Babası

Kerem Hasanoğlu Babası

Kerem Hasanoğlu genç yaşta gerçekleştirdiği yatırımlar, ulusal ve uluslararası çkırmızıışmalarla tanılamanmaktadır. Kendisi ilk, midi ve ortaöğretim öğretimini TED Ankara Koleji’nde tamamlamıştır. Önce Bilkent Üniversitesi Tutum kısmınde öğrenim görmüş, peşi sıra Bilkent İşletme Bilgi Yönetimi kısmınü bitirmiştir.
Türkiye tarihinde ilkkez, bütün öğrencilerin ve akademisyenlerin birleşerek projeler üretmesiyle “şuurlu Dinçler” hareketi hayata mazitir. Bir sene sürmesi planlanan aksiyon akılalmaz müteallik görerek yüzbinlerce gencin ülke sorunlarına dahil olmasını sağlamıştır. Türkiye’deki en mehabetli şebabet hareketi olarak 2,5 sene sürerek normalyanü bir katılımla rekor kırmıştır. Kerem Hasanoğlu, Ulusal Yetişek Bakanı, Cahillik Spor Bakanı ve YÖK Reis beyı ile protokoller imzalamıştır. Bu kurumlara da sosyal sorunların çözümü için tarihlerinde ilk posta tören düzeni imzalatarak sosyal mevzularda yanında aksiyon etmelerine öncülük etmiştir.
Kerem Hasanoğlu, iş avluında biraşırı farklı markaya yaptığı yatırımlarla da tanılamanmaktadır. Aynı zamanda Amerikanın Los Angeles kentinde UCLA (University of California) de yürek eğitimi almıştır. Burayı da mehabetli bir sükseyla birincilikle tamamlamıştır.
İleri derecede ingiliz ingilizcesi alim Hasanoğlu; uluslararası projelere de örutubet vererek biraşırı proje ve çkırmızıışmayı hayata geçirmiştir. Kerem Hasanoğlu Babası Enver Hasanoğlu ile de Pediatri konularında biraşırı sükselı çkırmızıışcevher imza atmıştır.
Yine ulusal anlamda gerçekleştirdiği projelerden “Hermadde Sevgiyle Başlar” projesi sığınmacı çocukların toplumda kaynaştırılmasını hedeflemiştir. Bu konudaki ayırtındalığı arttırarak bütün toplumun, sanatkârların, sporcuların ve ünlü isimlerin desteğini de almıştır. Bu çkırmızıışmaların sonucunda Dünyanın en mehabetli kurumlarından olan IPA World aracılığıyla ABD ve sair ülkelere sistem gösterilmek üzere Hasanoğlu’ndan icazet istenmiştir.
Kerem Hasanoğlu Babası Enver Hasanoğlu Uluslararası Pediatri Kurumunun kafakanlığını yürütürken, Kerem Hasanoğlu aynı kurumun Dış İlişkiler Duraksızörlüğünü yürütmektedir. Kerem Hasanoğlu Babası Enver Hasanoğlu’yla beraber Uluslararası bir kurumun başlangıcında olan ilk Türkler olarak ülkemiz için övünme kaynağı olmuşlardır.
Ayrıca Kerem Hasanoğlu; biraşırı vakıf ve uluslararası yapıa, çkırmızıışmalar ve projeler konusunda hamil vermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Fiyatları https://projeksiyonsistemleri.name.tr/ https://huzurevi.name.tr/ https://prefabrikev.name.tr/ https://enyuksekyapilar.name.tr/ https://ekonomifinans.name.tr/ iqos fiyat instagram takipçi satın al
puff bar türkiye
https://seokoloji.gen.tr
Puro Satın Al